top of page

kariérové info & tipy zdarma

Již od roku 2012  pro vás pod hlavičkou Career Designer tvořím, doufám hodnotný, kariérový obsah. Pokud vidíte, že moje kariérové podcasty, blogy, pracovní listy, edu kvízy, videa ZDARMA vám dávají smysl, čerpáte z mých tipů, něco z mého obsahu vám při hledání práce, při úpravách CV, Linkedin atp. konkrétně pomohlo, budu ráda za vaši podporu formou "virtuálního kafe".

 

Kliknutím na "kolečko od kafe" níže máte možnost mi koupit  jako díky "MALÉ virtuální kafe za 89 CZK" ☕️ nebo "VELKÉ virtuální kafe za 169 CZK" ☕️☕️.  Já jako milovník kávy si ho pak určitě ráda koupím i v reálu, abych měla dobrou energii pro vás dál vymýšlet a tvořit;).

 

Pokud už jste o krok dál a hledáte strukturovanou online podporu provedením při sebeprezentaci na trhu práce a hledání zaměstnavatele, doporučuji mrknout na https://www.careerdesigner.cz/open-ekurzy, kde si můžete koupit zvlášť i jen díl k tématu, co vás zajímá, či celý kariérový e-kurz. 

 

Petra Drahoňovská, CareerDesigner.cz

.

malé kafe.png
velké kafe.png

kariérové ebooky, web skripta & podcasty zdarma

ebooy podcasty
Recruitment Hacking aneb Chceš dnes práci ve firmě, na úřadě, v neziskovce, přes personálku ebook od Career Designer kariérový koučink
ebook Hledáte práci 50 odkazů na weby s kariérovou pomocí zdarma od Career Designer Petra Drahoňovská kariérový koučink a poradenství
Kariérové listy na cesty kariérové poradenství a koučink pro gap year, sabbatical, expaty, digitální nomády od Petra Drahoňovská Career Designer
Screen Shot 2022-11-04 at 22.03.12.png
infografiky

kariérové kvízy & videa & infografiky zdarma

infografika 5 tipů pro skvělé CV / životopis od Career Designer Petra Drahoňovská
infografika 5 tipů pro rozvoj osobní značky / brandu od Career Designer Petra Drahoňovská
infografika 5 tipů pro rozvoj LinkedIn od Career Designer Petra Drahoňovská
knihovnička

tipy na knihy v oblasti kariérka

kariérové poradenství a koučink Petra Drahoňovská Career Designer doporučení knihy osobní rozvoj
desatero

desatero orientačních oborových tipů

pro nové kariérové poradce & kouče

práce kariérových poradců v ČR infografika od Career Designer Petra Drahoňovská kariérko kariérový koučink a poradenství

vše, co potřebujete vědět k vyjednávání
o mzdě / platu na pracovním pohovoru

$$$
Screenshot 2023-07-21 at 21.30.17.png
ikmt

aplikace IKMT pro váš work-life balance zdarma

Pracujete na volné noze, či jako zaměstnanec na jednom a více projektů, kde potřebujete vidět, kolik času čím opravdu trávíte?

Propojte zdarma svůj Google kalendář s aplikací I Know My Time (IKMT) ZDE a na jedno kliknutí si automaticky vygenerujete potřebné statistiky.

Pokud již kalendář používáte, proč vyplňovat ty samé informace do dalších aplikací či výkazů práce? 

Z webové aplikace IKMT si jednoduše vygenerujete vše potřebné, navíc s grafickými přehledy počtů hodin a událostí.

Své statistiky, přehledy a pracovní výkazy můžete filtrovat podle barev, podle klíčových slov či podle vlastníka události.

Pokud chcete mít kontrolu nad efektivností své práce, nad řízením svých projektů, nad nastavením volného vs. pracovního času, pak data o tom, co vám zabírá nejvíce vs. nejméně času, jsou základem pro každý kvalitní time- i project- management.

kariérové tipy pro lidi z Ukrajiny
поради щодо кар'єри для людей з України

UA
Screen Shot 2022-03-20 at 23.56.32.png
bottom of page