top of page

mapa kariérových služeb členěná dle cen

Pokud vy sami, nebo někdo ve vašem okolí v tuto chvíli hledáte práci a zároveň někoho, kdo vám s tím může pomoci (kariérový  kouč, poradce, lektor), nebo se chcete v oblasti kariérka sami vzdělat, možná vám příjde vhod naše "kariérová mapa" podpory  při profesních změnách odstupňovaná podle toho, kolik co stojí.  

... někdo z vás si nakonec poradí sám, pouze za pomocí tipů zdarma

...někdo bude chtít jít více do hloubky, ale jen v jedné konkrétní oblasti (např. naučit se efektivně hledat práci přes LinkedIn, nebo jak pracovat s designerm CV atp.)

... někdo z vás se bude chtít zorientovat ve všech aktuálních změnách na trhu práce - třeba protože už několik let práci neměnil a chce vědět, co je jinak

... někdo z vás bude chtít pracovat na svém osobně-kariérním rozvoji ve skupince lidí, od které se může inspirovat

... někdo potřebujete opravdu individuální konzultaci na míru

Ať tak či tak, připravila jsem pro vás tento rozcestník různých typů kariérové podpory naší, za Career Designer (barevná pole), tak také za konkurenci (nejde samozřejmě o finální seznam, protože se objevuje stále něco nového, ale o určitý výběr, který se budu snažit aktualizovat - jde o pole se šedým podkladem). Vybírala jsem ty kariérové produkty a služby, které mají na svých webech jasně uvedené ceny. Cílem je, abyste měli možnost si velmi rychle o nabídce takových služeb udělat obrázek a rozhodnout se podle vaší aktuální situace a možností. 

PhDr. Petra Drahoňovská , Career Designer

PS  - pokud jste sami poskytovatel nějaké kariérní služby / produktu, ráda vás do seznamu zařadím, když mi pošlete na info@petradrahonovska.cz odkaz a z web prezentace bude jasně vidět cena

kariérové služby a produkty za 0 CZK

0 CZK

kariérové služby a produkty za 1 - 999 CZK

1-999 CZK

kariérové služby a produkty za 1000 - 2999 CZK

1000-2999 CZK

kariérové služby a produkty za 3000+ CZK

3000+ CZK
bottom of page