top of page

Career Designer deliver also opens courses about personal branding and other career development issues. Sorry, right now just in Czech.

Otevřené online workshopy live s lektory Career Designer

Přihlaste se na naše otevřené online workshopy. Nejčastěji pro veřejnost školíme témata: design kariéry, silné stránky a talenty, trh práce, CV, LinkedIn, příprava pohovory a další soft skills, které potřebujete k vašemu profesnímu rozvoji. Podílíme se ale také na školení budoucích kariérových poradců či HR profesionálů. 

 

Dostupné odkudkoliv v plánovaných termínech, s našimi lektory v daném momentu živě. Většina termínů se vypisuje na jaro / podzim / začátek zimy.

Tyto workshopy pro vás realizujeme díky dlouhodobé spolupráci s partnerskými organizacemi:

  • Czechitas (na jejich webu sekce O Czechitas > Kariérní rozvoj > Nabídka workshopů)

  • Marter (na jejich webu sekce Marter akademie > Online kurzy > Restart kariéry pro samoživitele)

  • Newton University (na jejich webu Pro uchazeče > Profesní vzdělávání > MBA > HR professional) ... pozn. aktuálně pouze prezenčně

 

Termíny jsou vypisované průběžně na výše uvedených odkazech na weby partnerských organizací. Online workshopy běží nejčastěji přes platformy Zoom, Google Meet, MS Teams. Jediné, co je třeba, je stabilní internet a klid pro vaše soustředění.​ Očekávaná je vaše plná pozornost a interakce online. Výhodou tohoto formátu je, že získáte nejen know-how lektora, ale také sdílené zkušenosti od účastníků ve skupině.

Petra Drahoňovská lektorka lektor soft skills kariérové kurzy Career Designer
IMG_20200804_163500.jpg
Screen Shot 2021-12-13 at 13.41_edited.jpg

podívejte se na video reference klientů ze skupinových online kariérových kurzů 

pokud online skupinová práce není pro vás, podívejte se na podmínky individuálního online kariérka

bottom of page