CAFE LAT-EU

network platforma pro kouče z Latinské Ameriky & Evropy

Na myšlenku vytvořit prostor pro "virtuální networkovací kafe LAT-EU", kde by si mohli kouči z LATinské Ameriky a z EU / z Evropy vyměňovat svoje zkušenosti mě přivedlo setkání s mexickým koučem Matiasem López.

Začalo to chatem, a časem jsme tento neformální networking a online sdílení praxe přesunuli do realizace stínování na akcích a společné tvorby španělské verze mého self coaching produktu www.diarYO.infoPo této zkušenosti jsme se shodli, že by bylo fajn tuto naši zkušenost posunout dále a umožnit toto sdílení s více lidmi. Proto vznikla i tato LinkedIn skupina, kde jste všichni kouči, HR mentoři a poradci zváni.

Sdílení praxe mezi profesionály v EU je poměrně běžné, stejně jako je běžné sdílení mezi zeměmi Ameriky. Rozhodli jsme se tedy udělat propojku také mezi (nejen) Latinskou Amerikou a Evropou. Myslíme si, že podívat se na to, jak funguje profík ze stejného oboru na druhém konci světa je vždy zajímavé. A podle mé zkušenosti nás toho více spojuje než rozděluje. Pokud chceme opravdu přemýšlet out-of-box, pak tyto zkušenosti jsou nedocenitelné.

PRAVIDLA LINKEDIN SKUPINY "CAFE LAT-EU"

 1. Zaměřujeme se na sdílení:
  > KNIH, které jsme četli
  > ONLINE KURZŮ, které jsme absolvovali 
  ... vždy s krátkým užitečným komentářem pro další členy skupiny.

 2. Prosíme u postů přidat vždy obrázek obalu knihy (verze anglická + verze v češtině).

 3. A k postu prosíme přidat 1-3 věty popisku obsahu (opět kvůli univerzálnosti v angličtině + česky).

 4. Bude skvělé, když budeme sdílet pouze to, co bychom sami rádi ve skupině našli jako užitečné, inspirativní, zajímavé z pohledu koučů, HR profesionálů, poradců. 

 5. Budeme rádi, pokud se zde ve skupině:

        > začnou objevovat vzájemné dotazy na vaši práci

        > vzniknou diskuse k jednotlivým postům 

        > objeví se případné nabídky ke spolupráci

 

za Career Designer 

Petra Drahoňovská a Matias López

 • White SoundCloud Icon
 • White YouTube Icon
 • Facebook Clean
 • Instagram EN tips
 • Instagram CZ tipy
 • Twitter Clean
 • White Tumblr Icon
 • TikTok EN
 • TikTok CZ

Odebírejte tipy, které vám pomohou posílit vaši osobní značku na trhu práce! Newsletter max 4x/rok.

(just in Czech language)

vaše osobní údaje zůstávají  pouze u nás, bezpečně zpracovány podle GDPR

 na základě registrace vyjadřujete SOUHLAS se zasíláním newsletteru - odhlásit se můžete kdykoliv přímo z emailu newsletteru

zasláním zprávy vč. kontaktních údajů jsou tyto vaše informace u nás v Career Designer automaticky uloženy pro možnost další komunikace kariérových témat s vámi, a to dle platné legislativy v ČR a EU a dle našich Pomínek ochrany soukromí; o vyjmutí z našeho adresáře nám můžete kdykoliv napsat na info@petradrahonovska.cz | by sending a message incl. contact information, this information is automatically stored at Career Designer for the possibility of further communication of career topics with you, in accordance with applicable legislation in the Czech Republic and the EU and our Privacy Policy you can write to us at any time at info@petradrahonovska.cz