top of page

Career Designer deliver also opens courses about personal branding and other career development issues. Sorry, right now just in Czech.

webináře Zeptej se kariérového poradce na téma...

  • webináře  "Zeptej se kariérového poradce na téma..."  jsme pro vás sestavili z odpovědí na nejčastější otázky, které vás nejvíc v kariéře pálí

  • webinář je placený a můžete se ho účastnit online & live, nebo si koupit záznam každého dílu, který pak máte dostupný kdykoliv 24/7/365

  • na vaše otázky odpovídají a diskutují kariérové poradkyně s praxí od 2009: PhDr. Petra Drahoňovská a Ing. Lucie Václavková, PhD.  

  • placené odborné díly volně navazují na webináře"Zeptej se kariérového poradce zdarma" stojící na konceptu "vy se ptáte - my odpovídáme"

  • 1 díl placené verze má zpravidla 90 min - odpovědi najdete na témata př. vyjednávání o platu na pohovoru, velké profesní změny, ad. 

podívejte se na dosavadní díly "Zeptej se kariérového poradce zdarma", které mohou být fajn odrazovým můstkem v oblasti kariérka

...

kompletní přehled dílů a detailní info vč. odkazů k videím najdete na ZeptejSePoradce.cz

další e-kurzy v naší nabídce jsou

Screen Shot 2021-12-13 at 13.59.50.png

detailní info k e-kurzu "Ambasadoři a aktivisté aneb jak využít potenciálu hlasu zaměstnanců" zobrazíte:

 proklikem ZDE

detailní info k e-kurzu "Jak dnes na hledání práce a profesní sebeprezentaci online i offline" zobrazíte proklikem ZDE či na:

ProfesniKrizovatky.cz

detailní info k e-kurzu "Já s.r.o. - osobní (nejen online) marketing" zobrazíte proklikem ZDE či:

OsobniOnlineMarketing.cz

online individuální kariérové poradenství & koučování

pokud online samostatná práce není pro vás, podívejte se na podmínky individuálního online kariérka

bottom of page